EU Autoservis »

Aktuality

autoservis, motoservis, servis motorek, servis čtyřkolek, české budějovice

Aktuality

29/09/2019Čištění kabiny ozonem

Čištění kabiny ozonem

Chystáte se k nám se svým vozem na servis?
Pak můžete po omezenou dobu využít naší služby vyčištění kabinového prostoru a klimatizace ozonem, ZDARMA.
Zobrazit více
06/06/2019Jede vaše klimatizace naplno a přesto máte v autě jako v pekle?

Jede vaše klimatizace naplno a přesto máte v autě jako v pekle?

Je čas ji naplnit! Neváhejte využít naší akční nabídky ...
Zobrazit více
08/06/2018Škola endura

Škola endura

Už nějaký ten pátek se enduru věnujeme, jezdíme po rozblácených lesních cestách, "hrabeme" se do strmých srázů, padáme a prostě sbíráme cenné zkušenosti. A tak jsme si řekli, proč nepředat zkušenosti dál a začali jsme plánovat založení školy endura. A místo toho, abyste plyn ubrali, tak ho pořádně přidáte a na chvíli ujedete každodennímu stresu. Líbí se vám naše myšlenka? Nám rozhodně.
Zobrazit více
28/03/2018Nový kabát našeho autoservisu

Nový kabát našeho autoservisu

Naše provozovna dostala nový, moderní a slušivý kabátek a změna je to opravdu výrazná a příjemná. V dnešní době můžete mít sebelepší službu, ale pokud vás není vidět, nemáte ji jak nabídnout. A my vidět být chceme, protože nabízíme poctivou, kvalitně a profesionálně odvedenou práci. Máme v plánu zmodernizovat celou naší vizuální firemní identitu, aby vyjadřovala naši podstatu - firma s týmem profíků a moderním zázemím, která má svým zákazníkům co nabídnout. Těšíme se na vaši návštěvu, tým EU Autoservis.
21/03/2018Nová přezouvačka mousse výplní, RABACONDA

Nová přezouvačka mousse výplní, RABACONDA

Abychom mohli být při naší práci zase o kousek efektivnější a mohli Vám nabídnout to nejlepší, pořídili jsme novou přezouvačku mousse výplní pneu, RABACONDA. Přezouvačka je vhodná pro kola velikosti 16 - 21'' a mousse výplň i standardní dušové pneu je možné vyměnit za cca 3 minuty.
18/03/2018Spuštění nové prezentace EU Autoservis

Spuštění nové prezentace EU Autoservis

Připravili jsme pro vás novou verzi webové prezentace, abyste si mohli potřebné informace pohodlně prohlédnout na vašem počítači i chytrém telefonu. Na prezentaci ještě pracujeme a postupně doplňujeme obsahové informace.